23.09.2018 – Międzywojewódzki Turniej Judo – Sosnowiec

Dziękujemy Zawodnikom, Trenerom i Rodzicom za tak liczne przybycie. W załączeniu wykaz Naszych Zawodników i zajęte przez nich miejsca od stycznia do września ;)

Zawodnicy startujący na zawodach klubowych klubu „Budowlani”

Lp

Nazwisko i imię

14.01.2018

18.02.2018

18.03.2018

00.04.2018

00.05.2018

17.06.2018

23.09.2018

Adamczyk Maciej

2

2

1

Andrzejewski Miłosz

1

Banach Piotr

2

Bączkowski Kacper

3

3

2

Bereszko Wiktor

1

2

1

Bijak Darek

2

2

2

1

2

1

Brzeziński Bartek

1

1

1

Brudnicki Bartek

2

Budak Oliwier

3

Cebrat Igor

1

3

Cieślik Szymon

3

2

3

2

1

3

2

Chałat Damian

1

3

1

1

1

2

Cholewa Oskar

3

2

Danecki Szymon

1

2

2

Dendura Julian

3

Dębski Olek

3

2

2

3

Dróżdż Mateusz

3

3

3

Dróżdż Piotr

1

3

3

3

Mikołaj Drożdżowski

3

Duchowicz Dawid

1

1

1

1

1

1

1

Dutkiewicz Dawid

2

Dzielski Patryk

3

3

3

3

Dziubek Adam

1

Ferdek Konrad

2

2

3

Florek Borys

1

Garncarz Konrad

2

3

3

3

3

Garski Kuba

3

3

Garski Wojtek

2

Głowacki Dawid

3

Głowacki Przemysław

1

2

2

Główczyński Kamil

2

1

1

Godzic Marcel

2

Golletz Artur

3

2

Gorczyca Jakub

3

2

3

3

2

3

Grabek Kuba

2

2

2

2

1

Grzegorczyk Kamil

1

3

1

3

Grzyb Jakub

2

2

2

3

2

2

Hołda Szymon

3

3

3

Jadczak Maksymilian

2

2

2

2

3

Jakubczyk Adrian

1

Jaśkowski Szczepan

2

1

1

2

2

Jelito Jan

2

3

3

Jenryka Jakub

2

1

2

2

Juszczak Kamil

2

3

2

2

2

2

3

Kaczmarek Mateusz

3

Kaczmarek Michał

3

Kacprzak Kacper

2

2

2

Kaczorowski Maciej

3

2

Kamieniecki Oliwier

2

3

2

3

1

Kamieniecki Oskar

3

3

Kamiński Patryk

3

3

2

Kasak Natan

3

Kiljański Patryk

1

2

1

1

2

1

Kłosowicz Piotr

2

Kłys Tymoteusz

1

3

Kochan Marcel

1

3

Kolano Miłosz

1

3

3

1

2

Konieczny Igor

1

2

3

3

3

3

2

Kowalik Adam

1

2

1

1

2

1

1

Kozub Dawid

1

2

Kramarz Franciszek

3

3

3

3

3

Kraus Grzegorz

1

Król Krzysztof

3

Krukowski Oliwier

3

3

Krupka Michał

1

1

2

2

Kubaty Michał

3

3

Kubaty Wojtek

2

3

3

Kubica Karol

2

3

2

3

Kukwisz Damian

3

Kurkowski Oliwier

2

Kurpios Aristilis

1

Kyzioł Bartosz

1

2

3

1

2

Kyzioł Dawid

2

3

3

1

2

Kwaśny Dawid

1

3

1

1

1

2

Kwaśny Piotr

1

1

1

1

1

2

1

Landowski Marcel

3

3

Leszczyński Wojtek

3

3

2

Linke Jakub

1

2

1

Lis Jakub

1

1

2

1

2

3

Ławniczek Wojciech

1

3

3

3

2

3

Łosiewicz Adam
Łukasik Fabian

3

1

1

3

1

Majewski Łukasz

3

3

2

3

Marchewka Donat

3

1

1

Michalec Bartek

1

1

3

2

3

2

Michalik Jakub

1

2

1

2

2

1

Mietlicki Bartłomiej

3

1

Mierzejewski Marcin

2

Miska Jan

3

3

3

2

3

Misztal Borys

3

1

3

1

1

Misztal Bruno

1

1

1

1

1

Mleczko Filip

1

1

2

Mleczko Dominik

3

2

3

2

3

3

3

Molęda Wojciech

3

3

3

3

Musiał Mateusz

2

3

2

2

2

Muszyński Mateusz

1

1

1

Nocoń Dominik

2

1

Noga Wojciech

3

3

3

3

Nowak Filip

3

2

3

2

3

Oleksiak Jakub

2

Oliwa Marcel

2

3

Olszyński Szymon

2

Orlak Jasiu

3

Pacek Fabian

1

1

1

1

1

1

1

Palkij Filip

3

2

2

Pindel Nikodem

1

1

2

2

3

Pionka Mikołaj

1

3

1

2

2

Piotrowski Konrad

3

3

Pisarek Kuba

2

3

Piwowarczyk Kamil

1

2

1

1

1

Podlejski Aleksander

3

Postrach Bartosz

1

Postulka Bartosz

1

Przecherka Mikołaj

1

3

2

3

3

3

1

Przystał Jakub

3

3

Pytel Konrad

3

Radecki Michał

3

Rak Piotr

2

3

2

Rawa Filip

1

3

Rączka Gabryś

3

3

3

Regdas Igor

1

1

3

2

3

1

Rejdych Paweł

3

2

Rejdych Piotr

3

3

Rodek Karol

3

2

Rojewski Michał

3

Rolka Krzysztof

2

2

3

Romanowski Szymon

2

2

3

1

3

Rosół Adam

3

1

2

1

Różycki Adam

2

2

3

1

Ryński Jakub

1

Rzepecki Filip

2

Seweryn Mikołaj

2

3

3

Sieradzki Mateusz

3

Szklanik Karol

1

Skupień Dawid

2

Skwara Kamil

1

1

Smulczyński Jakub

2

2

1

Sosna Wojtek

1

Stroiwąs Mateusz

3

3

3

3

Sufin Marcel

2

2

3

2

Synowski Kamil

2

Szeląg Julian

2

2

3

1

3

Szklanik Karol

2

3

3

Szostak Aleksander

1

Shpitko Volodymyr

1

2

3

3

3

Shpitko Vladyslav

2

2

3

2

1

Szymański Igor

3

Szwiec Dominik

3

3

Świątek Alan

1

1

Świżek Filip

3

Toboła Tomasz

2

Treter Kuba

2

3

Wanatowicz Konrad

2

Waluga Dominik

3

2

Wawrzyniak-Zając Kamil

3

Wcisło Franek

2

1

1

1

2

1

Wepsięć Marcel

3

Węglarz Jaś

3

Wiekiera Norbert

1

2

1

2

Wierzchowski Kacper

3

3

3

2

3

Wierzgoń Wiktor

2

2

Witt Tymoteusz

1

2

Wojakiewicz Mikołaj

3

Wojciechowski Miłosz

1

2

Wojciechowski Oskar

1

2

2

2

1

1

Wziątek Mikołaj

3

3

2

Zankiewicz Kacper

2

2

1

2

3

2

Zatoński Mateusz

2

Zieliński Oliwier

3

Zięba Jakub

3

3

Ziobro Jakub

1

3

1

Ziobro Mikołaj

2

3

3

Ziora Jakub

1

3

2

3

1

2

1

Abramczyk Karolina

2

Banaszek Zofia

2

2

3

3

3

3

Baran Emilia

3

1

2

Biadacz Emilia

3

1

2

Brodzińska Maria

3

Cholewa Laura

2

3

2

Chowańska Aleksandra

3

Cicha Maja

2

2

2

2

1

1

3

Cichoń Agnieszka

2

Cieślik Natalia

1

Czerkawska Antosia

2

3

Czubkowska Kinga

2

3

Depta Marcelina

2

1

3

3

Dudek Aleksandra

1

1

1

2

1

Dybus Anna

1

1

1

1

1

1

1

Dyga Oriana

2

Ferdek Emilia

2

1

2

2

1

2

Ferdek Julia

1

1

1

2

Gacek Milena

1

3

Gała Natalia

2

Gębka Wiktoria

1

1

2

1

Giertler Alicja

1

1

Głowacka Wiktoria

3

1

2

2

Godoń Marysia

3

3

3

3

3

Górny Zuzanna

2

2

2

Groźny Zuzanna

3

Grzegorczyk Natasza

1

1

1

Hardy Maria

2

3

2

Jach Agata

3

3

2

3

3

Jach Kinga

3

3

Jaworska Nikola

1

1

2

1

1

2

1

Juszczak Amelia

1

2

1

1

2

3

1

Kalita Ada

3

3

2

3

3

3

3

Karlak Amelia

2

3

3

2

2

3

2

Kempa Ala

2

3

3

2

1

3

Klaczak Natasza

2

2

1

1

3

1

2

Klein Anastasia

1

1

2

3

2

1

2

Konieczny Emilia

1

Kordek Jessika

1

1

3

1

1

1

Kostur Hanna

1

1

2

3

1

Kramarz Maja

3

3

3

3

3

2

Lis Zuzanna

1

1

1

1

1

2

Makowska Magda

3

3

Makowska Zofia

1

3

3

1

Makowska Zofia

3

Mamoń Emilia

2

1

2

1

2

1

1

Marchewka Matylda

2

Marzec Danuta

3

2

3

1

2

2

3

Mazur Natalia

1

1

2

1

2

Mierzwa-Kozłowska Noemi

3

3

Nowosad Maja

2

Obcarska Iga

2

2

2

1

2

Opałka Lena

3

Pabiś Wanessa

2

1

1

2

2

Pajączkowska Julia

3

Pankiewicz Nikola

2

Pietrasik Nadia

2

2

Pniak Zuzanna

1

1

1

1

1

Podanowska Nina

3

Popiel Kamila

1

2

1

1

1

Postulka Anna

1

2

2

2

2

Przewieźlik Amelia

2

2

3

2

2

2

Rączka Julita

2

2

3

Regdas Martyna

2

1

Sarwa Barbara

3

3

3

2

Seger Antonina

3

3

2

3

Seger Viktoria

3

1

3

1

Sobczyk Lena

3

2

2

Sobierajska Róża

2

1

2

3

1

Solecka Sara

2

3

Sopiczak-Brzezińska Alicja

3

Szołtysek Natalia

3

Stańczyk Zuzia

3

Stawicka Amelia

2

Stępniewska Maja

2

Stroińska Zosia

3

2

3

Suchaniak Julia

2

1

2

1

2

Szlendak Amelia

1

3

Szklanik Julia

3

Szymczak Wiktoria

1

Wadyl Monika

1

2

2

Wieprzycka Agata

1

3

3

Wilk Emilia

3

3

3

3

2

2

Witek Bianka

1

Witkowska Wanessa

1

1

2

1

2

1

1

Wojciechowska Oliwia

3

3

3

1

2

Wolska Nicola

1

Wrocławek Marcelina

1

1

1

1

1

Wrońska Natasza

1

1

1

1

1

1

1

Wróblewska Maja

1

3

3

1

2

Wybańska Aleksandra

1

1

Zakrzewska Hanna

3

2

3

3

Załęska Amelia

3

Zapora Laura

1

2

Zapora Paula

1

1

Zawada Zofia

2

3

Ziora Martyna

1

2

1

2

2

3

1

Żak Nadia

1

1

2

2

2

1

2

Żelezik Emilka

1

1

3

3

3

1

1